Midibus hire adana | Airfield transfer in Adana | adana airport minibus hire with driver | Adana airport rent a car | midibus hire in Adana,minibus hire company in adana airpoer,adana airport local rent a minibus company, 5100

Midibus hire with driver

 Midibus hire with driver in Adana airport.
Please,call us for detailed information and our assistances for your group transfer.

29 seater midibus,minibus hire company in Adana airport.

OTOKAR MİDİBÜS


Turkiye'nin bir turizm cazibe merkezi olmasi nedeniyle kiralik otobüs sektöründe bundan nasibini almış durumdadır.Bu nedenle biz firmamız olarak profesyonel bir tutum ile en iyi olanı hesaplı bir şekilde sunmaktayız.Vizyonumuz müşterilerimize yüksek standatlarda kusursuz hizmet vermek,yurtdışından gelen gruplara ülkemizin zengin kültür ve güzelliklerini en güzel şekilde gösterirken doğaya saygılı çevreci otobüslerimizle evrensel değerlere karşı olan görevimizide yerine getirmektir.Her zaman mumkun olan en düşük maliyetle en yüksek standartlarda hizmet sunmaya calişmaktayız. A sınıfı seyahat acentamız lüks otobüs kiralamanın yanısıra minibüs kiralama,limuzin kiralama,havaalanı transfer hizmetleri,helikopter kiralama ve arac kiralama gibi hizmetleri profesyonel çözümler sunmaktadır.İster bir havaalanı transferi olsun, isterseniz rehberli bir şehir turu veya kültür turları, okul, kolej gezileri, gece eğlenceleri düğün organizasyonları,spor etkinkinleri ve hatta piknik ve partiler için bile kiralık otobüs minibüs hizmeti sunmaktayız. İstanbul-Ataşehir merkezli sirketimiz birinci sınıf seyahat hizmeti sunmakta ve aynı zamanda otobüs,minibüs kiralama hizmeti vermektedir.Bunlar havalanı transfer hizmetlerini de içerir.Yurt dışında gelen misafirlerimize komple yer hizmetlerinde yardımcı oluyoruz...


İSUZU TURKUAZ


Küçük otobüs konseptinde kısa ve orta mesafe yolculuklarda hizmet sunan Turkuaz ile havaalanı otel transferleri,şehir gezileri,turizm ve ögrenci taşımacılığı gibi pek çok alanda hizmet vermektedir. 27 ve 31 koltuk seçenekleri ile büyük otobüslerin vermiş oldugu aynı hizmeti,güven ve konforu Turkuazlarda bulabilirsiniz.
Özellikle geniş bagajı ile havaalanı otel transferlerinde ve şehirler arası yolculuklarda tercih edilen Turkuazlar 27 ve 31 kisiyi rahatlıkla taşımaktadır ve yeterli bagaj alanı sunmaktadır. 
Standart olarak sunulan geniş camlar ferah ve geniş iç dizaynı tamamlamaktadır.Yeni klima sistemi sayesinde sicak yaz gunlerinde rahat ve serin konforlu ulaşım hizmeti sunar.
Bir çok özellik güvenli sürüş sağlamak icin standart olarak Turkuazlarda sunulmaktadır.